top of page

jkasd

afsdfsaf

<SCRIPT>alert( 'Привет, мир!' );</SCRIPT>

средний рейтинг 5 из 5

14 березня 2024 р.

Іван

Мостовий

Коли перший раз був у цій оптиці, купляв нові окуляри, і при діагностиці виявили астегматизм, який мені недокоригували при інших обстеженнях напротязі всього життя, тоді, почав бачити в окулярах пормально. Також запропонували спробувати лінзи (одноденки) (безоплатно), навчили їх надягати та знімати, походив у них по центрі, дуже сподобалося, в лінзах видно набагато краще ніж у самих окулярах (бо вони ближче до самих очей). Про оптику: чисто, освітлення хороше, обладнення якісне, є кавоварка :)) Про персонал: освідчений, знає що робить і чому, дуже доброзичливий. В цілому, особлива турбота про клієнта, та його зір. Я задоволений, тому, рекомендую!

средний рейтинг 5 из 5

1 вересня 2023 р.

Надія

Радзевич

В мене набута міопія легкого ступеня, бачила на даль не дуже чітко і офтальмологи завжди виписували мені мінусові окуляри. Нещодавно помітила, що зір погіршився і вирішила звернутися в Оптику Фокус. На моє здивування лікар призначила мені плюсові окуляри для роботи, читання і тд. Всього через 10 днів в цих окулярах і мій зір став 100%. Я була шокована 🤯, тому що ходила 5 років в мінусових окулярах, а тепер добре бачу і без них. Можу сміливо радити цю Оптику, бо пані Христина - це перший лікар на моєму досвіду, яка справді була зацікавлена у вирішенні проблеми. Ця оптика змінила моє життя, шкодую, що не звернулася до Вас раніше🤍

средний рейтинг 5 из 5

9 серпня 2023 р.

Мар'яна

Деревенко

Закохалась у цю оптику з першої комп'ютерної діагностики🤗дівчата фахівці своєї справи, отримала відповіді на всі свої мільйон питань😅привітні, ввічливі, знайдуть підхід до будь-якого клієнта))) ще повернусь по обновки❤️

средний рейтинг 5 из 5

23 червня 2023 р.

Олег

Леонтьєв

Оптик є багато, але тут пропонують якісний товар з професійним підходом. Приємно спілкуватися з професіоналами своєї справи.

средний рейтинг 5 из 5

13 листопада 2022 р.

Світлана

Кульчицька

Доброго дня. Щиро дякую вашим дівчаткам за допомогу у виборі окулярів.

средний рейтинг 5 из 5

27 вересня 2022 р.

Христина

Лукасевич

Купували складну рецептуру, з перших хвилин відчувається професійний підхід, вдало підібрали нам стильну оправу та якісні лінзи. Персонал- кваліфікований, привітний , зразу видно, - знавці своєї справи! Замовлення одержали швидко та вчасно, покупкою залишились задоволені! Якщо оптика, то тільки - Фокус! Рекомендую!

средний рейтинг 5 из 5

24 вересня 2022 р.

Яніна

Каліновська

Чудова оптика!! Привітний персонал та атмосфера, широкий вибір оправ. Особливо дякуємо Христині, за професійний підхід. Підібрали якісні окуляри, задоволені сервісом!

средний рейтинг 5 из 5

21 вересня 2022 р.

ОЛЬГА

ЗАЯЦЬ

Це колектив, який пахне ДОБРОТОЮ

средний рейтинг 5 из 5

21 вересня 2022 р.

Роман

Гребінка

Гарні спеціалісти, відмінний сервіс ! Дякую Вам .

средний рейтинг 5 из 5

21 вересня 2022 р.

Лілія

Яніцька

Дитина задоволена, тепер з радістю носить окуляри та гарно бачить. Дуже раджу звернутися до Христини (спеціаліста оптики), відчутно що людина з досвідом.

средний рейтинг 5 из 5

20 вересня 2022 р.

Юрій

Чух

Обслуговування сподобалось! Усе професійно, ввічливо. Широкий асортимент, можна підібрати оправу і лінзи виходячи із фінансових можливостей. Рекомендую!

средний рейтинг 5 из 5

20 вересня 2022 р.

bottom of page